Wyniki sondażu wyborczego na Burmistrza

Polecamy również inne wpisy:

7 komentarzy

 1. jas pisze:

  Przecież ten sondaż nie jest w żaden sposób wiarygodny! Głosowały w nim osoby, które siedzą po 24h w internecie a całe pozostałe społeczeństwo?

  • Piotr pisze:

   A całe społeczeństwo zagłosuje w niedzielę. Właśnie na tym polegają sondaże, że są jedynie cząstkowe. Brawa dla Sławka za tak wysoki wynik!

 2. Ja pisze:

  Tym bardziej, ze można było głosować dowolna ilość razy na tego samego kandydata z jednego urządzenia, a nie jak na elce tylko raz, prawda Szanowna Redakcjo?

  • KnS pisze:

   Każdy sondaż internetowy, nawet ten wspomniany nie jest do końca obiektywny i tam też można było zagłosować więcej niż raz. Na szczęście każdy z kandydatów miał takie same szanse, co pewnie wykorzystał, przez co nasz sondaż ukazuje poparcie kandydatów przez Naszych Czytelników.

   • xxxxx pisze:

    Nie zgodzę się z tym. Myślę, że nie wszyscy kandydaci „wykorzystywali” ten sondaż po to, aby pokazać jak wysokie poparcie ma. Co to za ukazanie poparcia jak sam sobie je robi właśnie poprzez takie głosowanie?

 3. Ja pisze:

  A czy to prawda, że są lub były jakieś powiązania pomiędzy Waszym portalem Szanowna Redakcjo, a Bratem Pana Sekuły startującego obecnie z Ko i popierającego Pana Kaczmarka?

 4. Anonim pisze:

  Rzeczywistość będzie rozczarowującą dla pana Kaczmarka! Kaczmarek dobry kandydat na burmistrza ale szkoda że partyjny a słowa partyjnych są tyle wart jak ta benzyna po 5.19 i reszta ze 100 konkretów ludzi z serduszkiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *