O nas

Najważniejsze informacje o Kościan na sygnale:

Kościan na sygnale
prowadzą osoby z pasją

logo Kościan na sygnale

O stronie: Kościan na sygnale to prywatny portal informacyjny, prowadzony przez doświadczone osoby, we współpracy ze służbami ratunkowymi w Kościanie oraz powiecie kościańskim.

O nas: Nasz zespół tworzą osoby związane ze strażą i ratownictwem, dlatego często jesteśmy w samym środku zdarzenia, robiąc to na czym najbardziej się znamy, czyli niesiemy pomoc potrzebującym.

Nasz cel: Pragniemy, przekazywać najświeższe informacje, ukazując ciężką pracę, jaką każdego dnia muszą wykonywać służby ratunkowe.

Byłeś świadkiem jakiegoś zdarzenia? Masz ciekawe informacje? Chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi? Napisz do nas!

Chętnie korzystamy także z informacji od naszych czytelników, dlatego jeśli jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia lub posiadasz zdjęcia np. z miejsca wypadku, przejdź do zakładki kontakt i podziel się z nami informacjami.

Dbamy również o nasz kościański, lokalny rynek, dlatego jeśli tylko masz ochotę, możesz skorzystać z miejsca reklamowego na naszym portalu. Szczególnie polecamy miejsca reklamowe firmom prowadzącym szkolenia z pierwszej pomocy, branżom ubezpieczeniowym, mechanikom czy działalnościom gospodarczym świadczącym usługi pomocy drogowej. Jeśli jesteś zainteresowany odwiedź zakładkę reklama.

reklama internetowa Kościan na sygnale

A jeśli chcesz być z nami w kontakcie i otrzymywać na bieżąco publikowane informacje, śledź nasz profil na Facebooku.

Informujemy także, iż portal Kościan na sygnale znajduje się w Rejestrze Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 3822. Sprawia to, że portal „Kościan na sygnale” jest chroniony zgodnie z ustawą z dnia 26 stycznia 1984r Prawo prasowe. Kolejnym pozytywnym aspektem jest fakt, że każdy obywatel, zgodnie z zasadą wolności słowa i prawem do krytyki, może nam udzielać wszelkich informacji, a przez to nie będzie narażony na uszczerbek lub zarzut z powodu udzielenia informacji prasie, ponieważ wówczas również chronią go przepisy ww. ustawy.