Mieszkańcy przeciwni budowie chlewni

Polecamy również inne wpisy:

9 komentarzy

 1. Lola pisze:

  Jestem za budową chlewni.
  Mieszkańcy niech się buntują.
  Trzeba było dom postawić w mieście nie na wsi. Kupując działkę na wsi trzeba myśleć, liczyć się ze smrodem obornika i hałasem kombajnów. Wielkie państwo z Kościana, Leszna czy Poznania pokupowalo działki bo na wsi taniej i teraz wielki bunt, a jeść schabowe co niedziele chcą ??? No chcą.
  Popieram i kibicuje całej tej budowie

 2. Anonim pisze:

  Porażka jak nie ma Pani pojęcia to niech się nie wypowiada

  • Lola pisze:

   Mam pojęcie.
   Pokupowali mieszczuchy pod lasem działki. Chcieli żyć jak lordy a tu zdziwienie bo na wsi może śmierdzieć ? No jak to możliwe????

 3. Adam pisze:

  Lolitka może będziesz czerpała zyski z tego smrodu niech to zostanie wybudowane zdala od zabudowań a nie podstępem się przerabia wiate na chlewnie . URODZONY NA LUBOSZU !! Za smrodził Spytkówki, Gołebin a teraz bierze się za Lubosz no i oczywiście że Kościan bo wiatry swoje zrobią

 4. -aja pisze:

  Popieram, gdzie mają być świnki chodawane jak nie na wsi. Wieś to wieś,nie wiem co sobie wyobrażają ludzie z miasta budujący się na wsi, że zmienią oczywistą kolej rzeczy?
  Słyszałam już, że pozwali rolnika bo im kombajn przeszkadzał.Paranoja.

 5. mieszkaniec pisze:

  To będzie dwa tysiące świń, to jest hodowla na skalę przemysłową, czyli powstanie zakład przemysłowy.
  Co innego kilka świń u gospodarza w zagrodzie, a co innego fabryka smrodu, z którego wylęgną się tysiące much i setki szczurów.

 6. Ziom pisze:

  Osoby popierające zapewne same są mieszczuchami, którym żal dupsko ściska, że ktoś ma dom z ogrodem. Widać jakie macie pojęcie o wsi skoro nie odróżniacie hodowli świń przez wiejskiego gospodarza, a hodowli na skalę przemysłową. Takie mięso będzie złej jakości i sami będzie to potem wpieprzać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *