Motocyklista trafił do szpitala po zderzeniu z Audi
Motocyklista trafił do szpitala po zderzeniu z Audi w Piotrkowicach

Do groźnego wypadku drogowego doszło w piątek, 22 maja, około godziny 11.40 w Piotrkowicach w gminie Czempiń. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z motocyklem poszkodowany został kierujący jednośladem, którego do szpitala przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że 39-letni mieszkaniec gminy Śmigiel, kierujący samochodem marki Audi, jadąc od strony Jasienia i wykonując manewr skrętu w lewo na skrzyżowaniu w Piotrkowicach, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu motocyklem 53-latkowi z gminy Czempiń. Doszło do zderzenia obu pojazdów.
Na miejsce natychmiast zadysponowano policję, straż pożarną oraz zespół ratownictwa medycznego. Ze względu na obrażenia motocyklisty wezwano także śmigłowiec LPR.
Ratownicy podjęli decyzję o przetransportowaniu go śmigłowcem do szpitala. Na chwilę obecną nie są znane dokładniejsze informacje dotyczące jego stanu zdrowia.
Kierowca Audi był trzeźwy i nie odniósł obrażeń. Stan trzeźwości motocyklisty ma zostać sprawdzony w szpitalu.
Policjanci z KPP Kościan prowadzą dalsze czynności mające na celu dokładne ustalenie okoliczności wypadku.





























Najnowsze komentarze