Dachowała po ominięciu zwierzyny
Kierująca Seatem Leonem dachowała po ominięciu zwierzyny. Pojazdem podróżowały trzy osoby, w tym dziecko.

W czwartek, 31 października 2019 roku około godz. 19:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego w Pelikanie (gm. Kościan). Na ul. Wielichowskiej kobieta dachowała po ominięciu zwierzyny.
Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca Seatem Leonem, 21-letnia mieszkanka powiatu kościańskiego, na łuku drogi straciłą panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi. Pojazd dachował na przydrożnym polu.
Pojazdem oprócz kobiety podróżował mężczyzna i dziecko. Po przebadaniu w karetce, wszyscy uczestnicy zdarzenia pozostali na miejscu.
Do zdarzenia skierowano strażaków z PSP i OSP w Kościanie, karetkę pogotowia oraz policję. Na czas działań ruch odbywał się wahadłowo.
Najnowsze komentarze