Zbulwersowani piesi i kierowcy

Polecamy również inne wpisy:

4 komentarze

 1. M...... pisze:

  No tak! Bo trzeba było wszystko na raz robić! Pierwsze miały być zrobione oba wiadukty w Naclawiu i Widziszewie oraz jako jedne z kluczowych i priorytetowych miało być wykonane przejście pod lub nad torami dla mieszkańców Gurostwa aby dzieci piechotką mogły bezpiecznie dojść do szkoły nr 3. Tymczasem objazd do kitu a droga przez miasto do Kurzej Góry objazdem dziś zajęła mi 1,5 godz..w obie strony …. bo targ przecież był!!!!!

 2. Jarek pisze:

  Odpompowanie nic nie zmieni. Woda spływa rurami udrażniajacymi z wałów bezpośrednio na drogę. Studzienki, kratki ściekowej są położone wyżej niż asfalt. Tak trudno wprowadzić te rury drenażowe bezpośrednio do krat ściekowych ? Ogólnie w każdym cywilizowanym kraju ktoś by dostał nie mały mandat za to jak tam wygląda. U Nas oczywiście wolna amerykańska.

 3. Kasia pisze:

  Przecież wykonawca sam do tego doprowadził uszkadzając rurę. W środę Czarkowo i Nacław całe popołudnie nie miało wody, a wcześniej problemu z taką ilością wody pod wiaduktem nie było.

 4. Xyz pisze:

  Badzi słaba organizacja!! Osiedle Gurostwo zostało totalnie odcięte od cywilizacji,wszędzie daleko,dojazd przez Naclaw -tragedia.Dziś prawie utknelam autem pod wiaduktem w tej wodzie. Brak kładki (chociażby dla pieszych )z Gurostwa na Jagiellonskie to straszna szkoda,dla mieszkańców Gurostwa. Komu starczy cierpliwości na takie korki i objazdy przez najbliższe 3 lata.nie mam.pojecia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

8 + eight =

%d bloggers like this: